МОСТИСЬКА РАЙОННА РАДА

 

Мостиська
 

 

Меню

 

 

Погода  в районі
 

 

Новини районної ради

 

09.11.15
Шановні платники податків!
18 листопада 2015 року Головне управління ДФС у Львівській області проведе безкоштовний семінар для платників податків фізичних осіб-підприємців Львівської області на тему:
 
09.11.15
Шановні платники податків!
11 листопада 2015 року Головне управління ДФС у Львівській області проведе безкоштовний семінар для платників податків-юридичних осіб Львівської області на тему:
 
29.10.15
Оголошення про вивчення попиту на об’єкт оренди
Мостиська районна рада оголошує про наміри надання в оренду об’єкту районної
комунальної власності:

1. Приміщення площею 13,7 м.кв. для заключення договору оренди в будівлі Мостиської ЗОШ №2 за адресою: Львівська область, м.Мостиська, вул.Шевченка буд.2, для організації роботи приватного навчального закладу Львівського Університету бізнесу та права.

Умови надання в оренду приміщення
 
28.08.15
Оголошено конкурс
Мостиська районна рада оголошує конкурс по відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежних оцінки об’єктів районної комунальної власності.
Мета проведення незалежних оцінок:
 
27.08.15
Про сплату транспортного податку при зміні власника транспортного засобу
Мостиське відділення Городоцької ОДПІ звертає увагу платників податків, що у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року, податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування. Новий власник обчислює податок починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.
 

© Мостиська районна рада, Львівська область, 2011.